Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Wykonujemy nie tylko meble dla domu, ale również meble dla firm na zamówienie. Klient ma możliwość samodzielnego określenia wymiarów oraz kształtu danego mebla. Dzięki meblom firmowym na wymiar można skutecznie zagospodarować posiadaną przestrzeń i sprawić, że meble będą wyglądały nie tylko estetycznie, ale przy tym będą wysoce funkcjonalnie. Klient od samego początku może brać udział w ich projektowaniu.

Rodzaje meble dla firm na wymiar, które wykonujemy 

W zależności od indywidualnych potrzeb wykonujemy meble firmowe na wymiar o różnym przeznaczeniu.

Chcesz zmienić wyposażenie swojego biura?

Postaw na funkcjonalne meble dla firm na wymiar

Meble dla firm Wrocław

Meble biurowe na wymiar

Jak powinna wyglądać idealna przestrzeń biurowa? Przede wszystkim musi być funkcjonalna i ergonomiczna. Wygląd biura jest najprawdopodobniej pierwszą rzeczą, na jaką zwraca klient po przekroczeniu progu firmy. Z tego względu warto zadbać o to, aby pomieszczenie, w którym pracujemy, było również estetyczne. Wykonywane przez nas meble biurowe na wymiar sprawiają, że niezbędne akcesoria będą na wyciągnięcie ręki. Podczas projektowania mebli biurowych na wymiar zadbamy o wszystkie, nawet te najdrobniejsze szczegóły. Wykonujemy biurka pod komputer, szuflady, szafki biurowe, ławki pracownicze, krzesła biurowe, szafy, kontenery, ścianki biurowe i wiele innych. Wszystkie nasze meble biurowe wykonywane są z najlepszej jakości materiałów. Z naszego wzornika mogą Państwo wybrać odpowiedni kolor oraz fakturę, dzięki czemu mebel będzie całkowicie dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Meble sklepowe na wymiar Wrocław

Meble sklepowe na wymiar

Przygotowując lokal użytkowy, należy stosować się do własnych potrzeb i możliwości. Wtedy można stworzyć niepowtarzalne miejsce, które będzie chętnie odwiedzane przez klientów. W naszej ofercie dostępne są również meble sklepowe na wymiar. Wykonujemy lady sklepowe, regały, gabloty, półki, wieszaki, stojaki i wiele innych w zależności od indywidualnych potrzeb.

Meble do aptek na wymiar Wrocław

Meble do aptek na wymiar

Jako producent mebli do aptek na wymiar zawsze dopasowujemy ich wymiar do wymagań sieci. Właścicielom aptek proponujemy kompletne, estetyczne i bardzo funkcjonalne wyposażenie. Nasi doradcy przygotują aranżację i wizualizację wnętrza, a ekipa montażowa szybko i sprawnie zamontuje meble.

Meble do szkół, urzędów, instytucji na wymiar Wrocław

Meble do szkół, urzędów, instytucji na wymiar

Wychodząc naprzeciw potrzebom instytucji publicznych, urzędów oraz placówek oświatowych, takich jak szkoły, realizujemy zamówienia na meble. Proponujemy klientom wybór wysokiej jakości mebli do szkół na wymiar, dzięki którym uczniowie będą mogli w komfortowych warunkach skupić się na lekcjach. Z kolei meble do urzędów na zamówienie to szeroka gama produktów, takich jak biurka, krzesła, lady recepcyjne, stoły konferencyjne, fotele, sofy, szafy, regały.

Meble restauracyjne na wymiar Wrocław

Meble restauracyjne na wymiar

Najwyższej jakości meble restauracyjne stanowią niezbędne wyposażenie wielu lokali gastronomicznych. Tego rodzaju meble nie mogą być tylko użyteczne, ale powinny również dobrze się prezentować. Wykonujemy meble restauracyjne na zamówienie, które charakteryzują się solidną konstrukcją, a przy tym są eleganckie i gustowne.

Meble do gabinetów medycznych na wymiar Wrocław

Meble do gabinetów medycznych na wymiar

Nasze meble medyczne na zamówienie stanowią wyposażenie wielu gabinetów medycznych, klinik, przychodni, szpitali, gabinetów kosmetycznych itp. Realizujemy zamówienia m.in. na szafki na leki, biurka lekarskie, szafki szpitalne, szafki przyłóżkowe, stoliki medyczne i narzędziowe. Klient sam może wybrać kolor mebli – dostępne są barwy z palety RAL.

Meble dla hoteli i pensjonatów na wymiar Wrocław

Meble dla hoteli i pensjonatów na wymiar

Wykonujemy stylowe i nowoczesne meble na wymiar, które stanowią wyposażenie hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych, internatów, sanatoriów, akademików itp. Proponowane przez nas meble hotelowe na wymiar pozwolą urządzić wnętrze w każdym stylu. W zależności od indywidualnych preferencji mogą występować w różnych wariantach kolorystycznych i wykończeniowych.

Dlaczego warto zdecydować się na meble dla firm na zamówienie? 

U nas nie funkcjonuje pojęcie mebli standardowych. Wszystkie nasze meble biurowe wykonywane są na indywidualne zamówienie. Oznacza to, że to klient sam decyduje o kolorze, materiale, czy rozmiarze danego mebla. Meble na wymiar to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie indywidualność oraz szukają niestandardowych rozwiązań. Meble firmowe na zamówienie cechuje również najwyższa jakość oraz precyzja wykonania. Projektując tego typu meble, mamy wpływ na najmniejszy detal, dzięki czemu otrzymujemy produkt najwyższej jakości. 

Meble firmowe na wymiar – projekt i wizualizacja 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Dla naszych klientów wykonujemy projekty oraz wizualizacje mebli firmowych na wymiar, dzięki czemu możliwe jest wyobrażenie sobie końcowego efektu. Wizualizacja to idealny sposób, aby poznać swoje wymarzone wnętrze biurowe w wirtualnej rzeczywistości 3D. Dzięki temu efekt nie będzie stanowił zaskoczenia, a aranżacja odbędzie się zgodnie z planem – mówi ekspert z megamebelki.pl 

Meble firmowe na zamówienie – montaż oraz dostawa we Wrocławiu

Z każdym z naszych klientów współpracujemy kompleksowo. Oznacza to, że nie tylko wykonujemy meble firmowe, ale również je dowozimy oraz montujemy w miejscu wskazanym przez klienta. Zasięgiem naszego działania objęty jest Wrocław.

Meble firmowe na zamówienie – opinie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu mebli na wymiar, w tym również mebli firmowych. Nasze wyroby są solidne i cieszą się dobrą opinią wśród klientów. Będziemy usatysfakcjonowani, jeśli i Państwo, doceniając jakość prezentowanych mebli, dołączą do grona naszych zadowolonych Klientów. 

Meble firmowe na wymiar we Wrocławiu – cena 

Cena mebli firmowych na wymiar ustalana jest indywidualnie po zapoznaniu się ze wszelkimi informacjami odnośnie zamówienia oraz po dokładnych pomiarach. 

Chcesz otrzymać szybką wycenę mebli do Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami!