Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Wykonujemy szafki kuchenne na wymiar zarówno do domów i mieszkań prywatnych, jak i firm oraz instytucji. U nas mogą Państwo zamówić szafki kuchenne do kuchni w stylu klasycznym, nowoczesnym lub angielskim. Swoje usługi kierujemy do osób z Wrocławia. Szafki na wymiar dostosowujemy do Państwa oczekiwań w zakresie wyglądu i funkcjonalności. 

Fronty szafek kuchennych na wymiar – rodzaje 

W zależności od potrzeb i upodobań klienta wykonujemy szafki kuchenne z różnymi frontami. Mamy do zaoferowania fronty drewniane, lakierowane, lakierowane, fornirowane, laminowane, akrylowe. Mnogość dostępnych opcji często sprawia, że mamy problem z wyborem tych odpowiednich, dlatego zawsze staramy się doradzić, które rozwiązanie wybrać. Najwięcej klasy i elegancji naszej kuchni dodadzą fronty drewniane. Są one jednak również jednym z droższych rozwiązań. Płyta fornirowana jest tańszy zamiennikiem dla drewna. Z kolei szafki kuchenne lakierowane doskonale prezentują się w nowoczesnych przestrzeniach. 

Wykonujemy szafki kuchenne na wymiar w różnych konfiguracjach:

  • szafki kuchenne narożne na wymiar;
  • szafki kuchenne stojące na wymiar;
  • szafki kuchenne wiszące na wymiar. 

Twoja kuchnia wymaga indywidualnego podejścia?

Postaw na szafki kuchenne na wymiar

Dlaczego warto postawić na szafki kuchenne na wymiar? 

Szafki kuchenne na wymiar to przede wszystkim idealne dopasowanie. Jest to szczególnie popularne rozwiązanie, zwłaszcza w przypadku niewielkich mieszkań oraz domów, gdzie bardzo ważne jest odpowiednie wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Racjonalne gospodarowanie przestrzenią pozwala na przechowywanie wielu przedmiotów w taki sposób, że mimo niewielkiego metrażu, kuchnia wydaje się przestronniejsza. Decydując się na szafki kuchenne na wymiar, nie musimy zmniejszać naszej wnęki płytami kartonowo-gipsowymi ani wymyślać innych sposobów, aby naszą wnękę dostosować do standardowych rozmiarów szafek. Wystarczy się z nami skontaktować, a my pobierzemy dokładne pomiary i wykonamy szafki o niestandardowych wymiarach.  

Typy pomieszczeń, w jakich sprawdzą się nasze szafki kuchenne na zamówienie?

Projektujemy i wykonujemy szafki kuchenne na zamówienie w różnych układach i kształtach. Stawiamy na nowoczesne i najbardziej optymalne rozwiązania dopasowane do potrzeb użytkowników. Wykonujemy szafki kuchenne na wymiar w kształcie litery L, U oraz G. Istnieje u nas również możliwość zamówienia szafek łazienkowych na wymiar. 

Szafki kuchenne na wymiar – projekt i wizualizacja 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Istnieje możliwość zamówienie u nas pojektu lub przekazania gotowego projektu do realizacji. Dzięki projektom i wizualizacjom łatwiej będzie wyobrazić sobie, jak będzie wyglądać kuchni uzupełniona o szafki kuchenne – mówi ekspert z megamebelki.pl 

Transport oraz montaż szafek kuchennych na zamówienie we Wrocławiu

Gotowe szafki kuchenne dowozimy i montujemy w miejscu wskazanym przez klienta. Zasięgiem naszego działania objęty jest Wrocław

Szafki kuchenne na wymiar – opinie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu mebli na wymiar. Nasze wyroby są solidne i cieszą się dobrymi opiniami wśród klientów. 

Szafki kuchenne narożne, stojące, wiszące we Wrocławiu – cena

Po wycenę zapraszamy do indywidualnego kontaktu z naszą firmą. Wycenę szafek kuchennych przygotowujemy w oparciu o indywidualne wskazówki klienta. 

Zastanawiasz się, ile będą Cię kosztować szafki kuchenne na indywidualne zamówienie?

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz wycenę!