Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa mebli do aptek na wymiar. Meble apteczne robione na specjalne zamówienie są w pełni dostosowane do potrzeb personelu i klientów. Wykonujemy je z niezwykłą sterylnością, starannością oraz z uwzględnieniem wytycznych podanych w rozporządzeniach. 

W jakie meble wyposażyć aptekę?

Każda apteka musi być wyposażona w odpowiedni zestaw mebli. Ich zakres ujęty został w rozporządzeniach. Zgodnie z rozporządzeniem z 30 września 2002 roku w aptece powinny znaleźć się:

  • szafy ekspedycyjne;
  • szafy magazynowe zamykane lub regały;
  • stół ekspedycyjny;
  • lodówki albo szafy chłodnicze;
  • kasety, szafy, sejfy;
  • loża recepturowa i stół. 

Odpowiednio dopasowane meble do aptek na wymiar – recepta na zwiększoną sprzedaż

Zadzwoń i zapoznaj się z ofertą!

Z jakich materiałów wykonać meble do aptek na wymiar?

Meble apteczne powinny być pokryte tworzywem łatwo zmywalnym i odpornym na substancje chemiczne. Trudno wyobrazić sobie w aptece inny kolor niż biały. Białe meble apteczne wydają się sterylne, dlatego są tak chętnie wybierane. Ponadto meble apteczne muszą być wykonane z trwałych materiałów, które będą odporne na dodatkowe obciążenia. 

Dlaczego warto zainwestować w meble do aptek na indywidualne zamówienie?

Apteka to takie pomieszczenie, w którym funkcjonalność i logiczny układ ma wpłynąć na ułatwienie poruszania się. W aptece przechowujemy ogromną ilość towarów – zarówno na terenie dostępnym dla klienta, jak i na zapleczu. Zdarza się, że niestandardowe wysokości, krzywe kąty, niespodziewane wnęki, załamania i skosy utrudniają zagospodarowanie takiej przestrzeni. Stąd potrzeba projektowania takich mebli aptecznych, które będą spełniać wymagania pracujących tam osób oraz pozwolą na atrakcyjne zaprezentowanie asortymentu potencjalnemu nabywcy. Takie projekty powstają tylko na indywidualne zamówienie. Trudno znaleźć na rynku gotowe produkty, które perfekcyjnie dopasujemy do własnej przestrzeni. Meble na wymiar umożliwiają doskonałe dopasowanie wyposażenia do metrażu pomieszczenia.

Meble apteczne na wymiar – projekt i wizualizacja

Dążymy do tego, aby tworzyć funkcjonalne oraz estetyczne meble do aptek, które będą zaprojektowane w sposób maksymalnie ułatwiający pracę. Z tego względu dokładamy wszelkich starań do etapu, jakim jest projektowanie mebli aptecznych i ich wizualizacja. Zbieramy szczegółowe informacje na temat oczekiwań klienta, dokonujemy pomiarów i na tej podstawie wykonujemy projekt mebli aptecznych 3D, który wiernie odzwierciedla obraz wnętrza przyszłej apteki oraz mebli, które mają się tam znaleźć. 

Meble do aptek na wymiar – dostawa oraz montaż we Wrocławiu 

Wykonujemy meble apteczne zapewniające bezpieczeństwo, komfort oraz wygodę użytkowania, które charakteryzują się estetycznym wyglądem. Pragniemy podkreślić, że nasza firma oferuje kompleksową obsługę, począwszy od pomiaru mebli, doboru materiałów, projektu i wizualizacji poprzez dostawę wraz z ich montażem. Swoje usługi kierujemy do klientów z Wrocławia. 

Meble do aptek na zamówienie – opinie

Decydując się na współpracę z naszą firmą, mają Państwo pewność, że meble apteczne, zostaną wykonane z najwyższej klasy materiałów. Będą praktyczne, a przy tym estetyczne. Klienci cenią naszą firmę za kompleksowe podejście oraz wysoką jakość stosowanych rozwiązań. 

Meble do aptek na wymiar we Wrocławiu – cena

Gwarantujemy doskonały stosunek ceny do jakości. W celu indywidualnej wyceny zapraszamy do kontaktu. 

Jakie jeszcze inne meble do firm wykonujemy, oprócz mebli aptecznych na wymiar?

Przyjmujemy również zamówienia na meble sklepowe, biurowe, medyczne, do szkół, hoteli oraz pensjonatów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. 

Pakowane i wygodne dla personelu meble apteczne

Skontaktuj się z nami