Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kuchnie angielskie na wymiar

Tworzymy meble kuchenne na wymiar w stylu angielskim, które wyróżniają się efektownymi wykończeniami. Kuchnia angielska to klasa i elegancja w jednym. Jasne, pastelowe fronty, piękne zdobienia i efektowne detale – wszystko to łączą w sobie meble angielskie. Kuchnie angielskie to nie tylko piękny design, ale również funkcjonalność – praktyczne szafki, szuflady, blaty, które ułatwiają codzienne wykonywanie czynności. 

Rodzaje angielskich mebli kuchennych na wymiar 

Najważniejszym elementem mebli kuchennych bez wątpienia są fronty. To one nadają kuchni odpowiedniego wyglądu i kreują styl całego wnętrza. Fronty mebli kuchennych angielskich są najczęściej biało-kremowe lub pastelowe, drewniane, o tradycyjnym wyglądzie z filongiem na płycinie w ramie. Delikatne, ozdobne wyżłobienia podkreślają klasyczny charakter zabudowy. W kuchni angielskiej można pokusić się o wykończenia z naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień, również w przypadku blatów kuchennych. Zabudowa kuchenna w stylu angielskim charakteryzuje się wyjątkową dekoracyjnością oraz bogactwem form. Meble zwykle wykonane są z solidnego drewna, a ozdobne i finezyjne gałki stanowią ich doskonałe uzupełnienie.

Marzy Ci się przytulna, a jednocześnie elegancka kuchnia?

Meble kuchenne w stylu angielskim to idealne rozwiązanie dla Ciebie

Dlaczego warto postawić na kuchnie na wymiar w stylu angielskim?

Meble kuchenne na zamówienie w stylu angielskim to połączenie prestiżu i elegancji. Kuchnia angielska jest ponadczasowa i zawsze wygląda dobrze. Dodatkowo decydując się na kuchnię angielską robioną na zamówienie, mamy gwarancję maksymalnego wykorzystania przestrzeni i dopasowania jej do swoich potrzeb. Meble kuchenne pod zamówienie umożliwiają swobodne korzystanie z przestrzeni kuchennej, a ich jakość znacznie przewyższa gotowe systemy dostępne w sklepach. Nie ma znaczenia, ile przestrzeni mamy do wykorzystania, bo w tym przypadku mamy aranżację idealnie pasującą do danego lokum. 

Kuchnie angielskie na wymiar – układy i kształty 

O tym, jaki kształt i układ powinny mieć szafki kuchenne, decyduje wiele czynników. Projektujemy i wykonujemy meble kuchenne na zamówienie w stylu angielskim w różnych konfiguracjach – kuchnie angielskie jednorzędowe, dwurzędowe, w kształcie litery U, L, G, a także kuchnie angielskie na wymiar z wyspą. 

Kuchnia angielska na zamówienie – projekt i wizualizacja 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Przed realizacją każdego zlecenia wykonujemy projekty i wizualizacje kuchni. Uwzględniamy każdy aspekt rozmieszczenia mebli i dodatkowego wyposażenia. Aranżujemy wnętrze ze szczególną dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, tworząc spójną całość. Przygotowując projekty angielskich kuchni na wymiar, zapewniamy nie tylko rozwiązania autorskie, ale bierzemy pod uwagę również wizualizacje klienta. W pełni dostosowujemy projekty do indywidualnych potrzeb naszych klientów w zakresie rozmiaru mebli, ich kształtu oraz wykończeń – mówi ekspert z megamebelki.pl 

Kuchnie angielskie na wymiar – dostawa i montaż na terenie Wrocławia

Osobom, które zdecydowały się skorzystać z naszych usług, gwarantujemy dostawę oraz montaż mebli w miejscu wskazanym przez Klienta (w domu lub siedzibie firmy). Nasze usługi realizujemy na terenie Wrocławia. 

Opinie o kuchniach angielskich na wymiar

Angielskie kuchnie na wymiar najczęściej wybierają klienci, którzy cenią sobie zindywidualizowane rozwiązania, a także klasykę i ciepły klimat wnętrz. Najczęściej klienci decydują się na kuchnie angielskie w jasnej kolorystyce – zwykle są to białe szafki, ciemniejszy lub drewniany blat. Niektórzy do białych frontów wybierają także drewniane szafki wiszące. Połączenie bieli i drewna jest bardzo modne już od kilku lat i nic nie wskazuje na to, że za jakiś czas może się znudzić. 

Cennik kuchni angielskich na zamówienie we Wrocławiu 

Wycenę sporządzamy dla Klienta po zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami zamówienia. Czynniki kształtujące cenę mebli angielskich robionych na zamówienie to przede wszystkim: rodzaj zastosowanych materiałów (rodzaj frontów), wymiary całej zabudowy oraz wykorzystane mechanizmy. 

Kuchnie angielskie na wymiar

Dopasujemy meble do każdej powierzchni i wymiaru kuchni