Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Wykonujemy wysokiej jakości zabudowy pod wymiar, zarówno do mieszkań i domów, jak i firm czy instytucji. Potrafimy doskonale interpretować potrzeby Klientów, dostarczając im wysokiej jakości, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania. Każda nasza zabudowa na zamówienie stanowi inwestycję na długie lata. Specjalistyczna wiedza i indywidualne podejście sprawia, że zaufało nam już wielu klientów.

Typy zabudowy na wymiar, jakie wykonujemy?

Wykonujemy różne typy zabudowy pod zamówienie w zależności od potrzeb i preferencji klientów. Do najczęściej realizowanych projektów należą:

Masz wiele nieustawnych miejsc, które wymagają indywidualnego podejścia?

Rozwiązaniem jest zabudowa pod wymiar

Zabudowy wnęk Wrocław

Zabudowy wnęk

Zabudowy wnęk stanowią idealne wykorzystanie przestrzeni. Najczęstszą formą zabudowy tego typu są szafy, szafki, meblościanki, komody czy regały na wymiar. Przestrzeń w takiej wnęce może dowolnie zaprojektować i wykorzystać np. na ubrania, buty czy artykuły gospodarstwa domowego. Wykonujemy zabudowy wnęk z różnymi systemami otwierania drzwi. Jednak pod względem komfortu i ergonomii nie mają sobie równych drzwi przesuwne. Tworząc zabudowę wnęki, maksymalnie wykorzystujemy jej powierzchnię. Szeroka gama dostępnych kolorów i materiałów wykończeniowych pozwoli Państwu na wybranie odpowiedniej zabudowy dostosowanej do wystroju wnętrza. 

Zabudowy skosów i poddaszy Wrocław

Zabudowy skosów i poddaszy

Kolejnym miejscem, którego aranżacja wymaga odpowiedniej koncepcji, są skosy, które najczęściej spotyka się na poddaszu. W takich miejscach najlepiej postawić na szafę przesuwną na wymiar. Decydując się na taką szafę na zamówienie, nie ma problemu, by jedno skrzydło drzwiowe było przycięte pod odpowiednim kątem. Dzięki takiemu rozwiązaniu doskonale można wykorzystać każdy dostępny zakamarek. Zabudowa skosów powinna być dobrze zaplanowana i przemyślana. Przygotowana na zamówienie zabudowa pod skosem pozwoli na zagospodarowanie spadków poddasza, jak również stwarza ogromną dowolność w zakresie doboru kolorystyki mebli.  

Zabudowy pod schodami Wrocław

Zabudowy pod schodami 

Schody we wnętrzu to element ciągu komunikacyjnego, ale także element wystroju. Zabudowa pod schodami często stanowi niemałe wyzwanie aranżacyjne. Szafa lub szafka na buty pod schodami albo poręczny schowek gospodarczy to przykłady doskonałych rozwiązań, które można zastosować pod schodami w celu przechowywania rzeczy. Szafki pod schodami na wymiar mogą mieć różną wysokość, głębokość, a także szerokość. Wszystko zależy od naszych preferencji oraz powierzchni, jaką dysponujemy pod schodami. Szafa pod schodami sprawdzi się zarówno w salonie, w pokoju sypialnym lub na korytarzu. 

Ponadto wykonujemy również zabudowy pralki, suszarki, grzejnika, kaloryfera, spiżarni i inne wedle potrzeb klienta. 

Zabudowy na zamówienie – zalety

Na zabudowy na wymiar decyduje się coraz więcej osób. Takie rozwiązanie pozwala na zaaranżowanie każdego centymetra przestrzeni. Nie każdy jest posiadaczem pomieszczeń o równych, kwadratowych ścianach. Urządzenie powierzchni użytkowej na poddaszu lub w pomieszczeniu posiadającym wiele wnęk i przeróżnych instalacji, z wykorzystaniem gotowych mebli sklepowych, jest niemal niemożliwe. W najlepszym wypadku pozostanie nam sporo niewykorzystanej przestrzeni. W najgorszym, przez niestandardowy kształt, może nie zmieścić nam się szafa czy komoda. W takim wypadku, jedynym sensownym rozwiązaniem będzie zamówienie zabudowy na wymiar. Odpowiednio dobrane materiały i kolorystyka sprawią, że całość będzie się prezentować estetycznie. Kolejną ważna zaletą zabudowy pod wymiar jest to, że mamy możliwość ustalenia, czy dana szafka ma być wąska, szeroka, zawierać półki czy szuflady. Daje nam to pełną dowolność w zakresie dopasowania wszystkich szafek i półek do indywidualnych potrzeb oraz przedmiotów, które zamierzamy w niej przechowywać. 

Zabudowy na wymiar – projekt i wizualizacja 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Przed produkcją konkretnego mebla zawsze przygotowujemy projekt w oparciu o wytyczne klienta. Projekt poprzedza wizyta u Klienta w celu pobrania szczegółowych pomiarów. Istnieje również możliwość przekazania gotowego projektu do naszej realizaci – mówi ekspert z megamebelki.pl

Transport oraz dostawa zabudowy pod wymiar we Wrocławiu

Wykonane meble na wymiar dowozimy do klienta oraz dokonujemy ich montażu zgodnie z ustalonym wcześniej projektem. Termin montażu ustalany jest z klientem tak, aby był dla niego dogodny. 

Zabudowy pod wymiar – opinie

Jesteśmy specjalistami w zakresie wykonywania mebli na zamówienie, dzięki czemu nasza firma jest chętnie wybierana przez klientów. Gwarantujemy wysoką jakość i trwałość swoich produktów. Meble wykonywane są według wzorów własnych lub klienta. Oferujemy transport i fachowy montaż w obrębie Wrocławia. 

Zabudowy na wymiar we Wrocławiu – cena 

Ceny ustalane są indywidualnie z klientem i zależą od rodzaju zabudowy, jej wielkości oraz zastosowanych mechanizmów. W celu wyceny zapraszamy do kontaktu. 

Chcesz funkcjonalnie zagospodarować niewykorzystane skosy we wnętrzu?

Skontaktuj się z nami