Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Wykonujemy garderoby na wymiar według pomysłów naszych Klientów. Realizujemy zamówienia od klientów indywidualnych oraz firm i instytucji. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz współpraca z wieloma klientami daje gwarancję, że znajdziemy rozwiązanie, które będzie dla Państwa optymalne.

Jakie garderoby na wymiar wykonujemy?

Wykonujemy garderoby na wymiar do sypialni, przedpokojów lub innych pomieszczeń użytkowych. Garderoby mogą być otwarte, zamknięte, z możliwością instalacji drzwi przesuwnych. Wszystkie elementy wykonujemy pod indywidualny wymiar i w dowolnej kolorystyce. Elementy wykończenia wybieramy wspólnie z klientem i doradzamy najlepsze rozwiązania.  

Równie praktycznym rozwiązanie, co garderoby, są zabudowy na wymiar, zagospodarowujące niewykorzystaną przestrzeń. Wszelkiego rodzaju zabudowy skosów, zabudowy wnęk czy zabudowy pod schodami są doskonałym miejscem do przechowywania domowych różności. Jednocześnie tego typu rozwiązania pozwalają maksymalnie wykorzystać każdą przestrzeń – nawet tę najbardziej nietypową. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy Państwu możliwość wykonania garderoby na zamówienie, które są nie tylko funkcjonalne, ale również będą stanowić ozdobę pomieszczenia.

Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie swoich rzeczy?

Garderoba na wymiar to idealnie rozwiązanie dla Ciebie

Dlaczego warto postawić na garderoby na zamówienie? 

Garderoba na wymiar pozwoli rozwiązać problem upychania rzeczy po różnych szafkach w domu. To praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu w mieszkaniu zapanuje ład i porządek, a nasze rzeczy będą miały swoje miejsce. Decydując się na garderobę na wymiar, możemy w ten sposób oszczędzić na przestrzeni w innych pomieszczeniach w domu. Gotowe meble dostępne są w różnych opcjach, ale zazwyczaj mają ściśle określone gabaryty, które utrudniają ich wkomponowanie w przestrzeń pod skosem. Wybierając garderoby na wymiar, unikniemy tego problemu. Garderobę możemy w pełni dostosować do oczekiwań klienta oraz warunków, jakie panują w mieszkaniu. Nie ma znaczenia, czy jako garderobę potraktujemy odrębne pomieszczenie, czy specjalnie przeznaczoną do tego celu szafę na wymiar. W urządzaniu zarówno jednej, jak i drugiej liczy się przede wszystkim funkcjonalność 

Typy mebli w garderobie na wymiar

Garderoba na wymiar może być zbudowana na kilka sposobów. Jeżeli garderoba jest odrębnym pomieszczeniem, wówczas wykonujemy jej pełne wyposażenie, w skład którego najczęściej wchodzą:

  • regały do garderoby;
  • wieszaki;
  • szuflady;
  • szafki z półkami (większymi i mniejszymi);
  • szafy do garderoby na wymiar. 

Dodatkowo w wyposażeniu garderoby mogą znaleźć się organizery na bieliznę, specjalne wieszaki na torebki, spodnie, krawaty. Na rynku istnieje wiele funkcjonalnych gadżetów, które ułatwią nam przechowywanie i zagospodarowanie wnętrza garderoby. 

Garderoba może być zabudowana i w tym celu wyposaża się ją w drzwi przesuwne lub otwarta. Dodatkowo prowadnice można wyposażyć w system cichego domykania.  

Wielkość oraz ilość szafek zależy od indywidualnych potrzeb oraz od wielkości garderoby. Zupełnie inne gabaryty może mieć mebel umieszczony w przedpokoju do przechowywania odzieży wierzchniej, a inne umieszczony w sypialni lub osobnym pomieszczeniu. 

Jeszcze innym rozwiązaniem jest wykonanie szafy na wymiar w roli garderoby. Obecnie największą popularnością cieszą się szafy na wymiar przesuwne. Drzwi przesuwne stanowią dużą powierzchnię, która z łatwością może stać się ozdobą całego pomieszczenia. Sprawdzają się one idealnie do przechowywania odzieży oraz wielu innych przedmiotów codziennego użytku. Stworzona pod wymiar szafa wnękowa lub przesuwana jest praktycznym rozwiązaniem do wnętrz z niewielkim metrażem. 

Garderoby na wymiar – projekt i wizualizacja 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Na prośbę naszych klientów wykonujemy projekty i wizualizacje przedstawiające garderoby na wymiar. Projekt można zamówić w naszej firmie lub też istnieje możliwość realizacji własnych wizji i pomysłów. Takie meble do garderoby na wymiar mogą wówczas przybierać oryginalny kształt – mówi ekspert z megamebelki.pl 

Garderoby na zamówienie – dostawa oraz montaż we Wrocławiu

Nasza firma nie tylko wykona dla Państwa garderobę, ale również dostarczy ją i zamontuje w miejscu wskazanym przez Klienta. Obszarem naszego działania objęty jest Wrocław.

Garderoba pod wymiar – opinie

Garderoby na wymiar cieszą się popularnością wśród klientów. Nic dziwnego. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Pozwala na przechowywanie nie tylko ubrań, ale również sprzętów gospodarczych np. odkurzacza, suszarki itp. Tego typu mebel to też sposób na maksymalną organizację przestrzeni. 

Garderoba na zamówienie we Wrocławiu – cena 

Decydując się na garderobę na wymiar, musimy liczyć się z większym wydatkiem niż w przypadku gotowych rozwiązań. Tego typu mebel nie będzie na wyciągnięcie ręki jak np. szafa dostępna w sklepie, ponieważ garderoba wykonywana jest na indywidualne zamówienie. Jednak decydując się na takie rozwiązanie, zyskamy to, czego nie otrzymują osoby korzystające z gotowych produktów – garderoba na wymiar pozwala wykorzystać maksymalnie każdy centymetr przestrzeni, jaką dysponujemy. 

Chcesz efektywnie zagospodarować każdy centymetr swojej przestrzeni? 

Zamów garderobę na wymiar