Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Meblościanka to gwarancja optymalnego wykorzystania przestrzeni. Decydując się na meblościankę, możemy optymalnie zagospodarować całą lub znaczną część ściany, zyskując w ten sposób mnóstwo miejsca na przechowywanie. Współczesne meblościanki w niczym nie przypominają dawnych mebli tego typu. Są eleganckie i nowoczesne, z łatwością można je dopasować do każdego wnętrza.

W jakim pomieszczeniu sprawdzi się meblościanka na wymiar?

W zależności od kształtu, rozmiaru i charakteru mebla meblościankę możemy umieścić w różnych pomieszczeniach. Najczęściej jest to mebel, który wykorzystuje się w salonie, sypialni, jadalni czy gabinecie. Bardzo często wybierana jest również do pokoju dziecka czy sypialni młodzieżowej. 

Meblościanka na wymiar do salonu

Zestaw kilku segmentów meblowych to prosty sposób na zaaranżowanie przestrzeni salonu i pokoju dziennego. Meblościanka nie tylko świetnie wpasowuje się w aranżację, ale również ułatwia funkcjonalny podział pomieszczenia. Połączenie otwartych półek oraz dyskretnych szafek pozwala na wyeksponowanie tego, co chcemy pokazać oraz ukrycie tych elementów wyposażenia, które niekoniecznie chcemy eksponować. Tego typu zabudowa najczęściej składa się z szafki pod telewizor (szafki RTV), szafy, witryny, zwykle przeszklonej, ale może też być wzbogacona o dodatkowe elementy w zależności od potrzeb. 

Meblościanki na wymiar pokojowe 

Meblościanki pokojowe najczęściej stanowią połączenie szaf, regałów oraz biurka. Taka konfiguracja doskonale będzie odpowiadać potrzebom najmłodszych użytkowników. Tego typu zabudowa świetnie sprawdzi się również w biurach i gabinetach.

Chcesz wyposażyć pomieszczenie w idealnie dopasowane do siebie szafki, półki czy szuflady?

Postaw na meblościankę na wymiar

Meblościanki na zamówienie – rodzaje 

Wykonujemy meblościanki na zamówienie o dowolnym wyglądzie, kolorystyce i kształcie: 

Meblościanki na wymiar nowoczesne

Wprawdzie te stare, PRL-owskie meblościanki, wracają powoli do łask, to jednak obecnie największą popularnością cieszą się nowoczesne, minimalistyczne, skandynawskie meble. Nowoczesne meblościanki to zazwyczaj kilkuelementowe komplety składające się z komód i półek, na których umieszcza się różne ozdoby i bibeloty. Zwykle wykonane są z drewna lub lekkich płyt, często z połyskiem. Nie są to zwarte konstrukcje, a luźno powiązane ze sobą elementy.

Meblościanki na wymiar tradycyjne 

Tradycyjne meblościanki to doskonała propozycja dla zwolenników klasycznych rozwiązań. Wykonujemy meble o klasycznym wyglądzie, które pasują do salonów zaaranżowanych w stylu klasycznym. Najczęściej stoją w centralnym, najbardziej wyeksponowanym punkcie salonu.

Meblościanki na zamówienie – zalety

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meblościanka to doskonałe rozwiązanie, gdy nie chcemy kupować wszystkich mebli osobno. Zestawy półek, gablot i komód w tym samym układzie ułatwią nam aranżację wnętrza, ponieważ nie musimy dobierać mebli tak, aby do siebie pasowały. Dodatkowo meblościanki są bardzo pojemne, dzięki czemu zyskujemy miejsce na przechowywanie – mówi ekspert z megamebelki.pl

Meblościanka na wymiar do salonu – projekt i wizualizacja

Wykonujemy projekty oraz komputerowe wizualizacje meblościanek, dzięki którym klient będzie miał możliwość zobaczenia finalnego wyglądu produktu. Wizualizacje w technologii 3D pozwalają na odzwierciedlenie nawet najmniejszych szczegółów.
Montaż oraz transport meblościanki na wymiar na terenie Wrocławia
Gotowy produkt dostarczy oraz montujemy w miejscu wskazanym przez klienta w obrębie Wrocławia. Montaż odbywa się po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Meblościanki na wymiar – opinie

Zarówno meblościanki, jak i pozostałe meble na wymiar, które wykonujemy, cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród klientów oraz zaufaniem. Dla nas klient jest najważniejszy. Kładziemy nacisk na wysoką jakość mebli oraz terminowość.

Meblościanki na zamówienie we Wrocławiu – cena

Wykonujemy meblościanki na wymiar w korzystnej i przystępnej cenie. W celu otrzymania szczegółowego kosztorysu zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.

Odmień swój dom i mieszkanie dzięki meblościance na wymiar

Skontaktuj się z nami w celu poznania oferty