Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda kuchnia wymaga indywidualnego podejścia w zakresie projektowania i urządzania. Projektując kuchnię, ważne jest, aby zachować przyjazny domownikom układ, który ułatwi wykonywanie codziennych czynności. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom naszych Klientów, wykonujemy kuchnie na zamówienie nie tylko w różnych układach, ale również kształtach – L, U i G. Układy kuchni dobieramy do wielkości pomieszczeń tak, aby zastosowane przez nas rozwiązanie było najbardziej funkcjonalne. 

Kuchnia w kształcie litery L

Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań jest zabudowa kuchenna w kształcie litery L. Taka zabudowa świetnie sprawdza się w wąskich i długich kuchniach, gdzie nie ma miejsca na dwa równoległe rzędy szafek. Kuchnia w L to również doskonałe rozwiązanie do tych nieco większych przestrzeni połączonych z salonem lub jadalnią. W takim przypadku duży blat można zaprojektować według zasad trójkąta roboczego, natomiast mniejszy potraktować jako efektowny barek, który można wykorzystać jako miejsce do podawania posiłków. 

Dopasuj kuchnię do potrzeb domowników

Meble kuchenne na zamówienie

Kuchnia w kształcie litery U

Zabudowa kuchenna w kształcie litery U może być niezwykle funkcjonalna i ergonomiczna, pod warunkiem, że zadbamy o to, aby zachować odpowiednią przestrzeń pomiędzy równoległymi ciągami. Meble kuchenne U to najlepsze rozwiązanie do dużych kuchni, które są częściowo zamknięte. Taka zabudowa zapewnia sporą powierzchnię do przechowywania. Kuchnia w układzie U to również sposób na efektowną aranżację. 

Kuchnia w kształcie litery G

Zabudowa kuchenna w kształcie litery G daje duże możliwości aranżacyjne. Kuchnia w kształcie litery G wymaga jednak sporej przestrzeni. Aby móc umieścić meble na wszystkich ścianach, musimy mieć na tyle duże pomieszczenie, aby pozostało wystarczająco dużo miejsca w centrum. Przy takim układzie kuchni praca staje się łatwiejsza, przyjemniejsza i ergonomiczna. Tego typu zabudowa najlepiej prezentuje się w kuchniach otwartych na salon.  

Projekt i wizualizacja kuchni w kształcie L/U/G

Wykonujemy dla Państwa projekty oraz wizualizacje kuchni w ksztłcie L, U i G. Projektując kuchnię dbamy o to, aby bazować na zasadach trójkąta roboczego, który zapewni komfortowe korzystanie z kuchni. 

Transport i montaż kuchni L/U/G na terenie Wrocławia 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Meble kuchenne dostarczamy i montujemy na terenie całego Wrocławia. Dzięki temu mogą Państwo oszczędzić swój cenny czas oraz mieć gwarancję, że wszystkie prace montażowe wykonane zostaną prawidłowo – mówi ekspert z megamebelki.pl 

Kuchnia w kształcie L/U/G na wymiar we Wrocławiu- cena

Ceny kuchni na zamówienie ustalane są indywidualne i poprzedzone są przeprowadzeniem dokładnego pomiaru u Klienta oraz dostosowaniem rozwiązań, jakie Klient sobie życzy. 

Nie wiesz, ile będzie kosztować Twoja kuchnia?

Zadzwoń do nas