Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kuchnie klasyczne i drewniane na wymiar

Dla tych z Państwa, którzy kochają klasykę i ponadczasowe rozwiązania, projektujemy i wykonujemy meble kuchenne klasyczne na wymiar. Kuchnie klasyczne i te drewniane doskonale komponują się z tradycyjnymi wnętrzami. To kwintesencja stylu i przywiązania do detali. Jeżeli preferują Państwo kuchnie klasyczne na wymiar, zachęcamy do kontaktu z nami. Gwarantujemy perfekcyjne wykonanie, solidność oraz trwałość. 

Kuchnie klasyczne na wymiar – rodzaje 

Meble kuchenne to bardzo ważny element wystroju wnętrza. To właśnie styl wnętrza zawdzięczamy wyglądowi szafek kuchennych. Wybór frontów szafek do kuchni klasycznych jest bardzo duży. Meble kuchenne tradycyjne na zamówienie mogą być wykonane z drewna lub płyty MDF. W kuchniach klasycznych świetnie prezentują się również fronty fornirowane jako alternatywa dla frontów drewnianych. Meble kuchenne klasyczne na wymiar mogą występować w wersji gładkiej lub być zdobione sztukaterią, mogą być matowe, błyszczące oraz w wielu wzorach i kolorach.

Szukasz idealnie dopasowanych mebli kuchennych do kuchni klasycznej?

Postaw na meble kuchenne tradycyjne na wymiar

Zalety posiadania mebli kuchennych klasycznych na wymiar 

Klasyczna kuchnia jest ponadczasowa, dlatego jest to doskonały wybór dla osób, które chcą postawić na meble dobrze prezentujące się, niezależnie od panującej mody i trendów. Dobry design nigdy się nie starzeje. Drewno jako szlachetny i naturalny materiał zawsze będzie wyglądało dobrze. Klasyczna kuchnia nie oznacza staroświecka i niemodna. Najnowocześniejsze rozwiązania i systemy, które wykorzystujemy w swojej pracy, takie jak system samodomykania, podświetlanie szuflad, szafek, bezuchwytowy system otwierania szafek itp. powodują, że kuchnie te doskonale wkomponowują się do współczesnej stylistyki. Meble klasyczne do kuchni tworzone są na wymiar, dzięki czemu każdy element będzie dobrze przemyślany i dobrany do naszych potrzeb, upodobań i specyfiki wnętrza. 

Układy, w jakich wykonujemy meble kuchenne klasyczne na zamówienie 

Realizujemy projekty na kuchnie klasyczne w różnych układach i kształtach:

  • kuchnie tradycyjne/klasyczne jednorzędowe;
  • kuchnie tradycyjne/klasyczne dwurzędowe; 
  • meble kuchenne klasyczne z wyspą;
  • kuchnie tradycyjne/klasyczne w kształcie litery L;
  • kuchnie tradycyjne/klasyczne w kształcie litery U;
  • kuchnie tradycyjne/klasyczne w kształcie litery G. 

Kuchnia klasyczna jednorzędowa jest najprostszym z układów, ale jednocześnie najmniej ergonomicznym, ponieważ wydłuża odległość pomiędzy poszczególnymi strefami. Kuchnie klasyczne dwurzędowe zapewniają dobrą komunikację ze względu na bliskość wszystkich stref. Kuchnia klasyczna w kształcie litery L jest jednym z najbardziej popularnych rozwiązań, ponieważ pasuje do niewielkich i wąskich wnętrz. Meble kuchenne klasyczne w kształcie litery U pozwalają na takie rozłożenie zabudowy, by funkcjonowanie w kuchni przebiegało zgodnie z założeniami trójkąta ergonomicznej pracy. Kuchnia klasyczna w układzie G wymaga sporej przestrzeni. Najlepiej sprawdzi się we wnętrzach na planie kwadratu. 

Meble kuchenne tradycyjne na zamówienie – projekt i wizualizacja 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Zaprojektujemy dla Państwa meble kuchenne klasyczne na wymiar, które dobrze będą prezentować się w każdym wnętrzu, niezależnie od jego wielkości. Projektując kuchnie klasyczne na wymiar, na każdym etapie konsultujemy się z naszymi klientami – wprowadzamy poprawki oraz doradzamy. Realizujemy również gotowe projekty klientów. Każde zlecenie poprzedza dokładny pomiar – mówi ekspert z megamebelki.pl 

Dostawa i montaż mebli kuchennych tradycyjnych na wymiar na terenie Wrocławia

Oferujemy profesjonalny montaż mebli kuchennych na wymiar w domu lub siedzibie firmy Klienta wraz z ich dostawą. Zasięgiem naszego działania objęty jest Wrocław. 

Opinie o naszych meblach kuchennych drewnianych na zamówienie 

Drewniane meble kuchenne na wymiar cieszą się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na ich ponadprzeciętną jakość i uniwersalny, ponadczasowy design. Klienci chętnie wybierają tradycyjne meble kuchenne realizowane na zamówienie, bo mają w ten sposób możliwość zabudowania nawet najmniej ustawnych pomieszczeń. Dzięki meblom kuchennym klasycznym na wymiar można zyskać indywidualnie dopasowaną zabudowę aż do samego sufitu. 

Drewniane i klasyczne kuchnie na wymiar – cennik usług na terenie Wrocławia 

Ceny klasycznych mebli kuchennych na wymiar ustalane są indywidualnie z klientem po wcześniejszych pomiarach i uzgodnieniu wszelkich szczegółów zamówienia. Meble kuchenne wykonujemy wyłącznie na sprawdzonych i solidnych materiałach, co gwarantuje długoletnią satysfakcję z użytkowania. 

Chcesz odmienić wygląd swojej kuchni?

Postaw na jakość! Meble kuchenne klasyczne na wymiar