Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Kuchnie nowoczesne na wymiar

Projektujemy i tworzymy nowoczesne kuchnie na wymiar wyposażone w funkcjonalne oraz praktyczne systemy i okucia, które poprawią funkcjonalność każdej kuchni. Nowoczesne meble kuchenne na wymiar charakteryzują się minimalizmem i prostotą wzorów. Doskonale wpisują się one we współczesne trendy w aranżacji wnętrz. Minimalistyczne konstrukcje pozwalają stworzyć piękne i funkcjonalne pomieszczenia. U nas zamówią Państwo nowoczesne meble kuchenne na wymiar, które będą zachwycać każdego dnia, a jednocześnie sprawią, że kuchnia stanie się ulubionym miejscem każdego domownika. Pomożemy wybrać takie rozwiązanie, które będzie najbardziej optymalne do Państwa potrzeb. 

Typy nowoczesnych mebli kuchennych na wymiar 

Wybierając nowoczesne meble kuchenne na wymiar, mamy możliwość dowolnego kształtowania ich wyglądu. Najczęściej do stylu nowoczesnego wybierane są fronty lakierowane na wysoki połysk. Dużą popularnością wśród klientów cieszą się kuchnie nowoczesne białe. Stylowa, biała kuchnia doskonale prezentuje się zarówno w małych, jak i większych wnętrzach. Jednolite, jasne, gładkie, połyskujące fronty znakomicie odbijają światło, potęgując efekt przestronności. Również dobrze w nowoczesnej kuchni wyglądają ciemne barwy, takie jak antracyt, szarość, czerń. Dużą popularnością cieszą się też fronty drewniane, fornirowane, laminowane, foliowane. Równie popularne są fronty akrylowe, które nadają kuchni nowoczesnego wyglądu, a jednocześnie są trwałe i wygodne w czyszczeniu. Choć posiadamy wiele wzorów frontów, w nowoczesnych kuchniach najbardziej popularne są proste i gładkie, w jasnych kolorach, które optycznie powiększają pomieszczenie. Wyglądają one lekko i nowocześnie, a w przypadku kuchni nowoczesnych otwartych na salon, tworzą reprezentacyjną i elegancką całość. 

Kuchnia nowoczesna czy klasyczna?

Wybierz styl, w którym chcesz zaprojektować swoją kuchnię

W jakich układach i kształtach projektujemy nowoczesne meble do kuchni na wymiar? 

Jeżeli chodzi o nowoczesne meble kuchenne na wymiar, to bardzo duży potencjał ukryty jest w układzie zabudowy, który wyznacza funkcjonalność kuchni. Zwracając szczególną uwagę na każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, projektujemy kuchnie, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Idealna kuchnia musi odpowiadać na wszystkie nasze potrzeby. Tworzymy aranżacje idealnie dopasowane do danych pomieszczeń, co pozwala nam maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i wszystkie jej zalety. Realizujemy zlecenia na kuchnie nowoczesne w różnych kształtach i konfiguracjach:

 • kuchnie nowoczesne z barem;
 • nowoczesne kuchnie na wymiar z wyspą;
 • nowoczesne kuchnie w kształcie U;
 • nowoczesne kuchnie w kształcie L;
 • nowoczesne kuchnie w kształcie G;
 • kuchnie na wymiar nowoczesne jednorzędowe;
 • kuchnie na wymiar nowoczesne dwurzędowe;
 • nowoczesne kuchnie otwarte na salon;
 • nowoczesne kuchnie z wysoką zabudową;
 • nowoczesne kuchnie z zabudową słupkową;
 • otwarte kuchnie nowoczesne z półwyspem;
 • kuchnie nowoczesne na poddaszu.

Zalety i funkcjonalności nowoczesnej kuchni na wymiar 

Nowoczesna kuchnia na wymiar to nie tylko wygląd, ale przede wszystkim wygoda i komfort jej użytkowania. Dzięki nowoczesnym systemom meble kuchenne na zamówienie są funkcjonalne i pozwalają na przechowywanie wielu niezbędnych przyborów i urządzeń. Często zdarza się (zwłaszcza w starym budownictwie), że pomieszczenia mają różnego rodzaju uskoki, wnęki, krzywizny, widoczne instalacje, które uniemożliwiają eleganckie rozmieszczenie szafek. Decydując się na meble kuchenne na wymiar, tego problemu nie ma. W przypadku szafek kuchennych na wymiar wiele trudności można pokonać lub dopasować się do nich ze swoją zabudową. Dzięki nowoczesnym meblom na wymiar nawet małe pomieszczenia w blokach czy kamienicach można zabudować w taki sposób, że kuchnie będą nie tylko funkcjonalne, ale i niezwykle eleganckie i efektowne. Nowoczesna kuchnia na wymiar to całkowita dowolność w zakresie wyboru wysokości, szerokości, głębokości, a nawet układu mebli.

Projekt i wizualizacja mebli kuchennych nowoczesnych na zamówienie 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Dla wielu z nas kuchnia stanowi najważniejsze pomieszczenie w każdym domu, dlatego każdy, nawet najdrobniejszy element, powinien zostać starannie zaplanowany. Wszystkie nasze zlecenia poprzedzamy szczegółowymi pomiarami kuchni, na podstawie których przygotowujemy projekt nowoczesnej kuchni. Przy projektowaniu uwzględniamy Państwa potrzeby, oczekiwania i wymagania, a także możliwości finansowe. Jeżeli nie mają Państwo pomysłu, jak urządzić nowoczesną kuchnię, warto zdać się na nas i nasze doświadczenie, a wykonamy dla Państwa wyjątkową aranżację nowoczesnej kuchni – mówi ekspert z megamebelki.pl

Transport i montaż nowoczesnych mebli do kuchni na zamówienie w mieście Wrocław 

Oferujemy dostawę i montaż mebli kuchennych nowoczesnych u klienta na terenie Wrocławia. Pomiar, projekt, dostawa i montaż są w cenie mebli.

Nowoczesne kuchnie na zamówienie – opinie 

Bez wątpienia największym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się kuchnie utrzymane w stylu nowoczesnym. Oprócz estetyki, klienci chętnie je wybierają ze względu na wysoką jakość wykonania, która jest w stanie zagwarantować wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. 

Nowoczesne kuchnie na wymiar – cennik we Wrocławiu 

Wszystkie ceny ustalane są indywidualnie z klientem na podstawie projektu. Wpływ na ostateczny koszt usługi ma wielkość pomieszczenia, rodzaj zabudowy (typ frontów, zastosowane systemy, udogodnienia itp.)

Jeśli posiadasz małą kuchnię i chcesz w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń?

Postaw na nowoczesne meble kuchenne na wymiar