Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Wykonujemy meble kuchenne na wymiar w różnych układach. Doradzamy naszym Klientom wybór odpowiedniego układu dopasowanego do wielkości pomieszczenia oraz potrzeb domowników tak, aby praca w kuchni stała się przyjemnością, a wnętrze zostało urządzone zgodnie z zasadami ergonomii.

Kuchnia jednorzędowa na wymiar

Kuchnie jednorzędowe są bardzo popularne w niewielkich pomieszczeniach, zwłaszcza w blokach. Tego typu rozwiązanie doskonale nadaje się do wąskich kuchni, gdzie – zabudowując drugą ścianę meblami – stracilibyśmy swobodę ruchów. Kuchnia jednorzędowa bardzo często wykorzystywana jest w przypadku aneksów kuchennych otwartych na sąsiedni pokój. Przy zabudowie kuchennej jednorzędowej szczególnie pożądane są szafki kuchenne montowane nad blatem roboczym. W ten sposób zyskujemy miejsce na przechowywanie sprzętów i akcesoriów. 

Wybierz aranżację kuchni, która spełni Twoje oczekiwania

Postaw na meble kuchenne na indywidualne zamówienie

Kuchnia dwurzędowa na wymiar

Zabudowa kuchenna dwurzędowa charakteryzuje się usytuowaniem mebli kuchennych po dwóch stronach wnętrza. Jest to rozwiązanie, które należy do najbardziej popularnych. Decydując się na tę opcję, musimy jednak pamiętać o takim rozmieszczeniu szafek z obu stron, aby zachować swobodę ruchów i możliwość swobodnego przemieszczania się. W kuchniach dwurzędowych zazwyczaj jedna ściana zawiera strefę gotowania, a druga artykuły do czyszczenia, sprzątania i przechowywania. 

Kuchnia z wyspą na wymiar 

W dużych i otwartych przestrzeniach najlepiej sprawdzą się kuchnie z wyspą na wymiar. Wyspa kuchenna to taki element zabudowy, który dodaje kuchni elegancji, a jednocześnie jest bardzo praktyczny i funkcjonalny. W otwartej przestrzeni (np. w przypadku połączenia kuchni z salonem lub jadalnią) wyspa kuchenna wyznacza granicę poszczególnych stref. Bardzo popularne jest wygospodarowanie na wyspie miejsca na barek służący jako miejsce do spożywania posiłków. Niektórzy wykorzystują również wyspę kuchenną jako strefę do zmywania naczyń lub gotowania.  

Układ mebli kuchennych na wymiar – projekt i wizualizacja

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

Realizujemy meble kuchenne na wymiar w różnych układach i kształtach, dopasowując je do wielkości pomieszczenie. Wykonujemy wszystkie typy mebli kuchennych – drewniane, lakierowane, laminowane, fornirowane, foliowane i akrylowe. Każde zlecenie poprzedza szczegółowy projekt oraz możliwość wykonania wizualizacji – mówi ekspert z megamebelki.pl 

Transport i montaż kuchni na wymiar w różnych układach 

Różny rozkład mebli w kuchni na wymiar może sprawić trudność w przeprowadzeniu prawidłowego montażu. Nie zostawiamy jednak Klientów samym z tym zadaniem. Nie tylko dostarczamy, ale również montujemy kuchnie, zachowując zalecane odległości pomiędzy poszczególnymi strefami 

Kuchnie jednorzędowe, dwurzędowe, z wyspą we Wrocławiu – cena 

Ostateczna cena kuchni na wymiar uzależniona jest od wielu elementów składowych, takich jak: rodzaj zastosowanego frontu, kształt oraz wymiar mebli. Nie bez znaczenia są również rodzaje zastosowanych mechanizmów otwierania szuflad, czyli prowadnic.  

Zaprojektujemy i wykonamy meble kuchenne w różnych układach

Skontaktuj się z nami