Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Świadczymy usługi kompleksowo, co oznacza, że naszym Klientom oferujemy również dostawę oraz montaż mebli po wcześniejszym ustaleniu daty i godziny. Przyjeżdżamy pod wskazany adres, montujemy, a Państwo od razu mogą się cieszyć z nowych mebli. Pracownicy firmy dokonują wszelkich starań, aby podczas realizacji prac montażowych nie doszło do przypadkowych uszkodzeń i wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Gdzie dostarczamy i montujemy meble na wymiar?

Dostawa oraz montaż odbywa się na terenie Wrocławia. Meble zostają przewiezione odpowiednio przystosowanymi do tego samochodami tak, aby bezpiecznie i w nienaruszonym stanie trafiły one do klienta. Montaż mebli na wymiar we Wrocławiu przeprowadzamy dla klientów indywidualnych, firm, instytucji publicznych. Skręcamy, składamy i montujemy meble na wymiar możliwie szybko, bo doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas naszych klientów jest na wagę złota.

Bezpieczna dostawa mebli i sprawny montaż mebli we Wrocławiu

Składanie mebli to usługa, w której nie ma miejsca na dowolność. Tylko przemyślane i sprawdzone działanie gwarantuje bezproblemowe oraz bezpieczne użytkowanie. Odpowiednie połączenie, dokręcenie poszczególnych elementów jest szczególnie ważne dla przyszłego bezpieczeństwa użytkowania. Składanie mebli nie kończy się z chwilą złożenia, ponieważ nieprzymocowane elementy mogą się przewrócić i stanowić zagrożenie dla zdrowia czy nawet życia. Tak więc fachowy montaż mebli gwarantuje bezpieczeństwo. Ponadto wpływa również na prawidłowe działanie mebla i miły dla oka efekt wizualny.

Jak montujemy meble?

Pracę zawsze rozpoczynamy od zabezpieczenia miejsca montażu po to, aby niczego nie uszkodzić. Następnie ostrożnie wyjmujemy wszystkie elementy z paczki, sprawdzając je pod kątem uszkodzeń przy transporcie. Po oględzinach przystępujemy do skręcania mebli. Przy pracy zawsze zwracamy dużą uwagę na estetykę oraz szczegóły, a dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi, jesteśmy w stanie montaż przeprowadzić szybko i sprawie. Po pracach montażowych zawsze pozostawiamy po sobie porządek.

 

Meble na wymiar według projektu Twoich marzeń

Skontaktuj się z nami!