Firma meblowa kontakt Wrocław

Zapytaj specjalistę

ZADZWOŃ

Nietypowe zabudowy na zamówienie

Wykonujemy różne typy zabudowy na wymiar, również te nietypowe i niestandardowe, zarówno we wnękach, jak i pod skosami. Tworzymy unikatowe propozycje mebli na wymiar zarówno do mieszkań prywatnych, jak i lokali usługowych. Dzięki nam zyskają Państwo dodatkową przestrzeń do przechowywania w pomieszczeniach mało ustawnych. 

Jakie nietypowe zabudowy na zamówienie realizujemy? 

Zabudowy na zamówienie pozwalają całkowicie dopasować mebel do potrzeb użytkownika. Realizujemy zlecenia na nietypowe zabudowy do kuchni, salonu, sypialni, łazienki czy na balkon. Nietypowa zabudowa pozwala na maksymalne wykorzystanie najmniej ustawnej przestrzeni. Jest to także gwarancja oryginalnego wnętrza. Tylko w przypadku mebli na wymiar mamy możliwość stosowania finezyjnych kształtów oraz maksymalnego wykorzystania każdego centymetra przestrzeni. 

 

Wykonujemy:

  • nietypowe zabudowy do kuchni na wymiar;
  • nietypowe zabudowy do salonu na wymiar;
  • nietypowe zabudowy do sypialni na wymiar;
  • nietypowe zabudowy do łazienki na wymiar;
  • nietypowe zabudowy na balkon na wymiar. 

Nietypowe zabudowy kuchenne na wymiar

trakcyjne ceny i szybki czas realizacji

Nietypowe zabudowy na zamówienie – projekt i wizualizacja

Wykonujemy projekty oraz wizualizacje na życzenie klienta, które można oglądać w postaci symulacji komputerowej. Oprócz wymiarów i rozmieszczenia półek Klient ma całkowitą dowolność w zakresie doboru koloru tak, aby pasował do aranżacji pomieszczenia. 

Dostawa i montaż nietypowej zabudowy na wymiar we Wrocławiu 

Wszystkie zamówienia na nietypowe zabudowy na wymiar dostarczamy i montujemy w miejscu wskazanym przez klienta. Realizując każde zlecenie, działamy kompleksowo.

Obszarem naszego działania jest Wrocław.  

Nietypowa zabudowa na zamówienie – opinie

Zastanawiają się Państwo, co mówią o nas nasi Klienci? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych klientów na temat mebli na wymiar. 

Ile kosztuje nietypowa zabudowa kuchni we Wrocławiu? 

Zdaniem eksperta

Zdaniem eksperta

O tym, ile zapłacimy za zabudowę kuchenną, jak i każdą inną decyduje ilość oraz jakość zastosowanych rozwiązań. Wpływ na cenę ma również poziom skomplikowania projektu, dlatego każde zlecenie w naszej firmie podlega indywidualnej wycenie – mówi ekspert z megamebelki.pl 

Masz w swoim domu nietypowe przestrzenie do wykorzystania?

Skontaktuj się z nami